Podporujeme

Podporujeme projekty neziskové sféry, společenského a sportovního charakteru, které přispívají ke zlepšení života nejen v našem regionu.

 

Fotbal nás baví, přispěli jsme na nové dresy

…i my fandíme fotbalu. Rozhodli jsme se proto přispět částkou 12.000,-Kč našim oblíbencům z TJ Bystřice. Peníze putovaly na výrobu celkem 33 nových fotbalových dresů.

Nové mikiny pro benešovské mažoretky

…mažoretkový soubor WILD CATS je chloubou města Benešov. Holky se snaží a ukazují, že být mažoretkou znamená tvrdě dřít, když se ale chce, výsledek je famózní. Um mažoretek ze souborů WILD CATS a mladších dívek ze souboru Benešovská Koťata můžete každý rok obdivovat například na akci UKÁŽEM, CO DOKÁŽEM. Protože holkám fandíme, přispěli jsem jim částkou 7.000,-Kč na výrobu nových mikin. Musí přece vypadat skvěle!

Dar pro dětský tábor pořádaný Rančem Sluníčko

…naše pomoc ve výši 72.800,-Kč pro ranč Sluníčko, která každý rok připravuje pro děti dny úžasné zábavy na letním táboře Ihaháček. Letos je potkal nemilý problém – porouchal se transformátor, ovšem na jeho výměnu nebyly finance. Naše společnost ho bezplatně vyměnila, takže se mohly tábory naplno rozjet. Jako poděkování jsme dostali 16 poukazů na tábor pro děti našich zaměstnanců. Všechny byly využity a všichni byly nadšeni!

20.000,-Kč včetně věcných darů pro Dětské centrum Strančice

Již opakovaně proběhla v polovině prosince 2014 v naší společnosti sbírka pro děti, o které pečují v Dětském centru ve Strančicích. Vybranou částku (téměř 9.000,-Kč) dorovnalo vedení společnosti na 20.000,-Kč. Centrum vybrané finanční prostředky využívá k zakoupení zdravotnické a přístrojové techniky a dalšího potřebného vybavení pro handicapované děti (viz. www.dcstrancice.cz).

Finanční dar pro Občanské sdružení Pro Benešov

Občanské sdružení Pro Benešov je nezisková organizace, která podporuje a rozvíjí společenský a kulturní život na Benešovsku. Jednou z aktivit sdružení byla organizace mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět. Festival se konal v období od 20. 3. do 22. 3. 2014 a my jsme občanskému sdružení přispěli částkou 5.000,-Kč.

 
 

Nové dresy pro Hokejový klub Tatran Sedlčany

Hokej je národní sport a i my jsme jeho součástí. Částku 10.000,-Kč jsme darovali Hokejovému klubu Tatran Sedlčany a přispěli tak na výrobu nových dresů. Věříme, že se v nich bude hrát špičkově!

Sbor dobrovolných hasičů Pecerady a 2.100,-Kč pro radost dětí

SDH Pecerady pravidelně pořádá super dětské dny. Rozhodli jsme se jim přispět věčnými dary v hodnotě 2.100,-Kč.

 
 

3.000,-Kč pro Občanské sdružení Líšeňáček, o.s.

Občanské sdružení Líšeňáček, o.s. je důkazem toho, že když se chce, je možné pro ostatní dělat krásné věci. Sdružení vzniklo v roce 2011 a jeho cílem je udělat život lepším pro obyvatele obce Líšně i pro ostatní. Každý rok pořádají několik akcí pro dospělé a hlavně pro děti. Sdružení jsme podpořili částkou 3.000,-Kč, za kterou si sdružení koupilo prodlužovací kabel v délce 35 metrů. Kabel byl poprvé využit při pořádání akce „Rock zábava Líšno“ (konala se v srpnu 2014) a jistě najde uplatnění i při dalších.

Sbor dobrovolných hasičů Nová Ves

Sbor dobrovolných hasičů Nová Ves je parta skvělých lidí. Rádi jsme jim proto přispěli finanční částkou 2.000,-Kč, kterou využili při pořádání kulturně-sportovního dne pro děti. Akce proběhla 7. června 2014 v obci Nová Ves a děti i dospěláci se skvěle bavili!