Portfolio 2

Historie

Společnost Elmoz Czech, s.r.o.

byla založena dne 4. března 1994 panem Lubomírem Ševidem, který je v tuto chvíli jediným vlastníkem společnosti. Jsme ryze česká společnost.

 

Hlavní oblastí naší působnosti je odvětví energetiky. Provádíme projekci, montáže, revize, servis a opravy trafostanic, venkovních a kabelových elektrických rozvodů do 35kV. Nově od roku 2011 jsme rozšířili oblast působnosti na elektrická a energetická zařízení do 400kV. Naše činnosti zahrnují kromě distribučních venkovních a kabelových vedení i vedení přenosových soustav, rozvodny, spínací stanice, přípojky nízkého a vysokého napětí, veřejné osvětlení, průmyslové instalace, atd.

 

V lednu roku 2000 jsme zahájili provoz autoopravny a pneuservisu, přičemž hlavním cílem je spokojenost zákazníka a zajištění flexibility našich montážních skupin.

 

Na přelomu roku 2002 a 2003 naše společnost v městě Bystřice u Benešova koupila část bývalého areálu JAWA, kam jsme se následně přestěhovali. Nová provozovna společnosti se nachází na hlavní ulici, u státní silnice E55, cca 50km jižně od Prahy.

Od ledna 2004 nabízíme provádění zemních protlaků pneumatickým strojem GRUNDOMAT.

 

Na jaře roku 2006 se naše společnost zúčastnila výběrového řízení na provádění zákaznických služeb pro společnost ČEZ a.s. a dne 17. 7. 2006 jsme otevřeli obchodní kancelář v Benešově u Prahy. Tento tendr byl opakován v roce 2010, kde jsme opět uspěli.

 

Společnost Elmoz Czech, s.r.o. je společnost s certifikovaným systémem managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.