Portfolio 1

Mědění

Nabízíme galvanické závěsové mědění. Základní tloušťka měděného povlaku je 10-15μm. V případě potřeby nebo požadavku zákazníka je možno nanášet více μm v jedné nebo více vrstvách. U více vrstev provádíme broušení a leštění mezi operacemi.

Chemické složení lázní a aplikovaná technologie s vysokou mírou know-how je nastavena ve spolupráci s dodavatelem tak, aby bylo snadné provádět následné broušení a leštění pokoveného dílu a ten byl tak připraven na pokovení nikl-nikl-chrom.

 

Tato metoda je vhodná zejména pro:
 
Renovaci starých dílů
  • Měděný povlak zajistí vyrovnání povrchu po hloubkové korozi a skryje jiné, jinak viditelné nedostatky, kdy by broušením surového dílu došlo k výraznému zeslabení materiálu nebo k probroušení a renovace by tak nebyla možná. Renovaci provádíme systémem nanesení měděného povlaku, broušením a leštěním. U dílů ve špatném stavu je nutné tento proces několikrát opakovat.
 
Zvýšení kvality a prodloužení životnosti
  • Aplikujeme vrstvu měděného povlaku o celkové tloušťce cca 10-15μm. Při aplikaci vrstvy měděného povlaku, dvou vrstev niklového povlaku a finální vrstvě chromového povlaku je celková vrstva naneseného povlaku cca 25-40μm.
 
Dekorativní a designový efekt
  • Měděný povlak lze použít pro různé dekorativní a designové předměty. Finální měděný povlak je možno navíc lakovat bezbarvým lakem a tím dosáhnout trvalého, vysoce lesklého efektu nebo naopak ponechat měděnou vrstvu přirozenému stárnutí a docílit požadované patiny.
 
Funkční a technické využití
  • Měděná vrstva má výborné elektrické a tepelné vlastnosti.

 

Jsme připraveni vyjít vstříc individuálním požadavkům zákazníka.